Omovi

Počet filmů v databázi: 306

Nově přidáno

Vegan: Everyday Stories

Vegan: Příběhy z každodenního života

Celovečerní dokument Vegan: Příběhy z každodenního života prozkoumává životy čtyř výrazně rozdílných lidí, kteří mají jednu vlastnost společnou – všichni jsou vegani. Tento film sleduje osobní cestu ultramaratonského běžce, který překonal závislost a soutěží ve stomílových závodech, ženu farmáře dobytka, která jako první ve státě Texas proměnila ranč na zvířecí útulek, majitelku náklaďáku, ve kterém vaří rostlinná jídla, ze kterých by se vám podlomila kolena, a osmiletou dívku, která inspirovala 6 členů rodiny k přechodu na veganství. V dokumentu též vystupuje řada zajímavých veganských osobností jako je např. hudebník Moby, ultramaratonec Scott Jurek, spolu-zakladatel Farm Sanctuary Gene Baur, filantrop Phillip Wollen, lékař Neal Barnard nebo Victor Sjodin z Vegan Outreach.

Zdroj: Soucitně.cz

Žánr: dokumentární
Subžánr: potraviny, f73b82c3-642f-4ea7-a06c-c24c65541e18
Téma: veganství, výchova
Rok:
Původ: USA
Režie: Glenn Scott Lacey (ČSFD)
Hrají: Daniel Kucan (ČSFD), Ed Begley Jr. (ČSFD), Garth Davis (ČSFD), Gene Baur (ČSFD), Moby (ČSFD), Nathan Runkle (ČSFD), Neal D. Barnard (ČSFD), Philip Wollen (ČSFD), Russell Simmons (ČSFD), Scott Jurek (ČSFD), Will Tuttle (ČSFD), Yassine Diboun (ČSFD)
Odkaz: ČSFDOficiální

Sleduj
Nahlásit nefunkční odkaz
Recenze SCHIZMO: Celovečerní dokument složen z osobních příběhů obyčejných lidí i celebrit a jejich zpověď, proč a jak se dali na veganství. Vezkrze pozitivně laděný film však obsahuje i spoustu bolestných a smutných zkušeností reality všedních dní...
Recenze HAYDUKE: Tento dokument pozostáva z rozhovorov s rôznymi známymi osobnosťami, ktoré hovoria o tom, prečo zvolili vegánsky životný štýl. Rôzne dôvody a rôzne skúsenosti, žiadna propaganda, žiadna amatérčina. Od športovcov po celebrity. Fajn.