Omovi

Počet filmů v databázi: 325

Nově přidáno

Le Pharmacien de garde

The Pharmacist

Lékárník Yan Lazarrec je mírumilovný člověk. Jediná oblast, která jej přiměje k razantním krokům, je ekologie. Vzhledem ke své velké lásce k životnímu prostředí se rozhodne bojovat všemi dostupnými prostředky proti znečišťovatelům. Na jednom ekologickém semináři se seznámí s mladým policistou Barrierem, jenž zrovna vyšetřuje sériové vraždy. Yan se s Barrierem spřátelí a připlete se tak do náročného vyšetřování.

Zdroj: ČSFD

Žánr: hraný film
Subžánr: drama, společnost
Téma: ekoterorismus, znečištění
Rok:
Původ: Francie
Režie: Jean Veber (ČSFD)
Hrají: Alain Bouzigues (ČSFD), Alain MacMoy (ČSFD), Alice Taglioni (ČSFD), Atmen Kelif (ČSFD), Bernard Blancan (ČSFD), Christophe Kourotchkine (ČSFD), Clara Bellar (ČSFD), Dominique Marcas (ČSFD), Edgar Givry (ČSFD), Emmanuel Courcol (ČSFD), François Delaive (ČSFD), Françoise Bertin (ČSFD), Gabrielle Lazure (ČSFD), Guillaume Depardieu (ČSFD), Jacques Herlin (ČSFD), Kad Merad (ČSFD), Laurent Gamelon (ČSFD), Marc Bertolini (ČSFD), Marc Brunet (ČSFD), Mathieu Delarive (ČSFD), Pascal Demolon (ČSFD), Pascal Légitimus (ČSFD), Philippe Vieux (ČSFD), Rochelle Redfield (ČSFD), Stéphane Boucher (ČSFD), Vincent Perez (ČSFD)
Odkaz: ČSFD

Sleduj
Nahlásit nefunkční odkaz
Recenze HAYDUKE: Príbeh s miernym mýtickým nádychom o ekologickom fanatikovi, ktorý zabíjal ľudí, aby ich krvou napojil zem. Film nesúdi, ani neobhajuje, je miestami dokonca vtipný, bez nejakého extra prehnaného násilia, no prvá polovica sa mi páčila viac, pretože v nej bolo viac eko-pointy.