Omovi

Počet filmů v databázi: 323

Nově přidáno

Green Sails

Vítr do plachet

Will Paterson, analytik nadnárodní společnosti CCT, dostane za úkol řídit významný projekt, a to výstavbu přehrady, jež je podmíněna vystěhováním domorodého lúšanského kmene z jejich posvátného území. Díky informacím, které se k němu jednoho dne dostanou zjistí, že společnost, pro kterou pracuje, nehraje čistou hru a snaží se za každou cenu uskutečnit evakuaci tohoto kmene. Poté, co Will zjistí, že mu jde o vlastní krk, přidá se, i když zcela nedobrovolně, ke skupině lidí brázdících na plachetnici širý oceán. Nezbývá mnoho času, a proto se velice brzy rozpoutá boj o záchranu tohoto domorodého kmene.

Zdroj: ČSFD

Žánr: hraný film
Subžánr: drama, ekologie
Téma: ekoterorismus, environmentalismus, těžba
Rok:
Původ: Austrálie, USA
Režie: Whitney Ransick (ČSFD)
Hrají: Alexandra Paul (ČSFD), Damien Garvey (ČSFD), Elizabeth Anne Allen (ČSFD), Jay Laga'aia (ČSFD), Lani John Tupu (ČSFD), Michael Ontkean (ČSFD), Robert Mammone (ČSFD), Sullivan Stapleton (ČSFD), Thomas Kretschmann (ČSFD)
Odkaz: ČSFD

Sleduj
Nahlásit nefunkční odkaz
Recenze HAYDUKE: Dosť netradičný film. Nálože v povrchových baniach tu totiž neodpaľujú baníci, ale ich odporcovia. Čo viac dodať. Je to béčkový televízny film, nečakajte Hollywood.