Omovi

Počet filmů v databázi: 303

Eventy

21 Dub

Vegan Burger Festival (Praha)

Jistě jste již ochutnali mnoho veganských burgerů.. ALE ..budete mít příležitost zjistit, kolik jste jich ještě neochutnali a jak rozmanité jsou. Přijďte na druhý ročník veganského burger festivalu. Vstupné je dobrovolné.

25 Dub

Webinář: Mýty o Veganství

Máte dostatek bílkovin? Nechybí vám vápník? Je veganství opravdu zdravé? Tyto a další otázky vám zodpoví výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká. Událost organizuje Česká veganská společnost a můžete ji sledovat na www.bit.ly/webinaromytech (nutná registrace).

26 Dub

Demonštrácia za klimatickú spravodlivosť (Bratislava)

Klimatická kríza je jedným z najzávažnejších politických problémov súčasnosti, napriek tomu jej však politici a političky nevenujú dostatočnú pozornosť a ani za dlhé desaťročia nepodnikli kroky, ktoré sú nutné pre odvrátenie hroziaceho ekologického i sociálneho kolapsu. Preto sa stretneme už v piatok 26. apríla na Námestí SNP a budeme požadovať klimatickú spravodlivosť. Zmierňovanie klimatickej krízy sa musí stať politickou prioritou. Pridajte sa k protestnému zhromaždeniu aj vy a ukážme spolu politickým predstaviteľom, že sme tu a sme odhodlaní a odhodlané brániť túto planétu. Pretože budúcnosť je dnes.

26 Dub

Akčný deň 2019 (Bratislava)

V rámci Akčného dňa premietneme pod záštitou Climate Save Slovakia dokumentárny film COWSPIRACY s českými titulkami na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského - Gondova 2, v miestnosti číslo 127. Po premietaní bude nasledovať prezentácia hnutí Climate Save Movement, The Save Movement, Anonymous for the Voiceless a Direct Action Everywhere - DxE a krátka diskusia k filmu.

1 Květen

Soud # 3 - Velmi důležité jednání, přijďte nás prosím podpořit do publika

Náš soudní spor s měcholupským "útulkem" pokračuje. Další soudní stání se koná 10.4. ve 14.00 u Obvodního soudu pro Prahu 1 na Ovocném trhu. Srdečně vás všechny zveme - soudní přelíčení je veřejně přístupné a přítomnost spřízněných duší v soudní síni je velikou psychickou podporou. Zároveň naléhavě hledáme svědky, kteří mají s útulkem podobnou zkušenost, nebo vědí něco bližšího o tom, jak tato zařízení fungují. Prosím, zavolejte nám na tel. ‎736150787, nebo napište na mail .moc.liamg@aleinad.avoretniw Děkujeme vám a věříme, že naše snaha nebude marná. Máme velmi nesympatického a zákeřného protivníka, proto jsme tak vděčni za každou psychickou podporu a pomoc.

1 Květen

Veggie Náplavka JOY

Další ročník kultovní prvomájové Veggie Náplavky nese podtitul JOY - Radost. Přijďte se výborně najíst a poslechnout si tradiční tématické přednášky nebo si nakoupit něco pro radost. Akce se již tradičně koná na pražské Náplavce. Aktuální informace o události naleznete na FB.

4 Květen

Vegánske hody Trnava 2019

Najväčší vegánsky food festival na Slovensku po prvýkrát prichádza aj do Trnavy! Tešiť sa môžete na množstvo udržateľných a ohľaduplných jedál bez živočíšnych výrobkov ako mäso, mlieko či vajcia. Predstavia sa vám reštaurácie, obchody s vegánskou kozmetikou a drogériou netestovanou na zvieratách. Čakať na vás bude celodenný program s prednáškami, kuchárskymi show, ale aj s infostánkami neziskových organizácií. Vstup je tradične voľný, odporúčame však prísť hladní/é!

15 Čvn

Veggie Fest Olomouc Vol. 5

Navštivte další Veggie Fest v Olomouci. Na programu budou přednášky, koncerty, jóga, soutěže, filmy s environmentální tématikou a skvělé jídlo a pití. Vstupné: 150,- dospělí / 120,- studenti / senioři a děti do 13 let zdarma. Bližší informace naleznete na FB události.

17 Srp

The Official Animal Rights March 2019 | Prague

The Official Animal Rights March je každoroční pochod za práva zvířat, pořádaný současně v mnoha městěch po celém světě. Byl založen britskou zvířecko-právní organizací Surge v roce 2016. Cílem pochodu je sjednotit komunitu lidí, kterým není lhostejný osud zvířat a inspirovat další k aktivivnímu hájení zvířecích práv. V roce 2019 se poprvé připojí také Praha. Detaily akce budou publikování v události na FB.

27 Zář

Vegefest - 9. ročník

9. ročník VEGEFESTu se uskuteční opět na konci září v Praze na Vyšehradě. Bude v podobném duchu jako ročník osmý - bez pokladen, se SPORKy, tříděním odpadu, workshopy a přednáškami o soběstačném a udržitelném životě, mnoha dobrůtkami a bohatým doprovodným programem pro celou rodinu. Aktuální informace o události naleznete na FB.

3 Lis

World Vegan Day (Praha)

Světový den veganství slavíme každoročně 1. listopadu - prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení (britské) Vegan Society, se kterou je tak úzce propojen. Program budeme průběžně doplňovat - součástí bude veganská tržnice a vystoupení jednotlivců o přínosech veganství pro planetu vám budeme postupně představovat v sekci diskuze.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1