Omovi

Počet filmů v databázi: 294

Eventy

24 Úno

Cube of Truth: Prague: February 24th

Cube of Truth (kostka pravdy) je poklidná statická událost připomínající umělecké představení. Funguje předem daným způsobem, který vyvolává zvědavost a zájem veřejnosti; snaží se diváky dovést k závěru, jímž je veganství, a to prostřednictvím promítání videozáznamů z živočišného průmyslu a konverzace založené na jejich hodnotách. Více o akci na FB události. Místo konání je Václavské náměstí v Praze.

26 Úno

12. pietny akt pred bitúnkom v Dunajskej Strede

Zúčastnite sa dvanásteho pietneho aktu a pomôžte nám šíriť svedectvo o zvieratách, ktoré vezú na bitúnok. Strávime s nimi ich posledné chvíle života, ponúkneme im vodu, zdokumentujeme ich stav a budeme šíriť empatiu a lásku. Našou prítomnosťou vyšleme posolstvo o tom, že tieto bytosti si zaslúžia starostlivosť, spravodlivosť a slobodu a že ich smrť nezostane bez povšimnutia.

26 Úno

Veganská vs. běžná strava u dětí z odborného pohledu

Proč je téma veganství u dětí v ČR velmi kontroverzní? Jaká jsou odborná stanoviska výživových organizací? Podíváme se na obě možnosti: jak se dá veganská strava u dětí nastavit nezdravě (co lidé podceňují) vs. jak se dá sestavit plnohodnotně, podle světových výživových organizací. Vstupné: 220 Kč / osoba (do 11.2., poté 320 Kč / osoba) Kde: Etnosvět, Legerova 40, Praha 2, 120 00 Kdy: 26. 2. od 18 - 21 hod. Kapacita: 60 osob

2 Bře

VeganFest 2019 (Brno)

Osmý ročník festivalu VeganFest ukáže veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale i zdravý a ekologický. V rámci VeganFestu 2019 se můžete těšit na: ♥ přednášky ♥ workshopy ♥ sportovní exhibice ♥ koncerty ♥ ochutnávky veganského jídla a další.

5 Bře

Dominion - promítání Tábor

Přijďte se podívat na promítání nejnovějšího dokumentu z nejmodernější živočišné výroby v Centrum Univerzita v Táboře. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Vstupné na akci je dobrovolné.

31 Bře

Jarné Vegánske hody Bratislava 2019

Jarné Vegánske hody Bratislava 2019 opäť prinášajú to najlepšie z udržateľnej a ohľaduplnej kuchyne! Môžte sa tešiť na plno reštaurácií, obchodov a výrobcov ponúkajúcich tie najlepšie jedlá čisto rastlinného pôvodu, kozmetiku a drogériu netestovanú na zvieratách, ako aj na alternatívy kožených výrobkov. Nebudú chýbať infostánky neziskových organizácií, ale ani možnosť vyskúšať si virtuálnu realitu, či si zakúpiť benefičné tričká. Vstup na podujatie je tradične voľný, odporúčame však prísť hladní/é!

7 Dub

Planet Fest

I letos nám Vegan Fighter chtějí nabídnout k Veggie Náplavce další přídavek

13 Dub

Vegan Burger Festival

Jistě jste již ochutnali mnoho veganských burgerů.. ALE ..budete mít příležitost zjistit, kolik jste jich ještě neochutnali a jak rozmanité jsou. Přijďte na první ročník veganského burger festivalu v Olomouci! Vstupné je dobrovolné.

21 Dub

Vegan Burger Festival (Praha)

Jistě jste již ochutnali mnoho veganských burgerů.. ALE ..budete mít příležitost zjistit, kolik jste jich ještě neochutnali a jak rozmanité jsou. Přijďte na druhý ročník veganského burger festivalu. Vstupné je dobrovolné.

1 Květen

Soud # 3 - Velmi důležité jednání, přijďte nás prosím podpořit do publika

Náš soudní spor s měcholupským "útulkem" pokračuje. Další soudní stání se koná 10.4. ve 14.00 u Obvodního soudu pro Prahu 1 na Ovocném trhu. Srdečně vás všechny zveme - soudní přelíčení je veřejně přístupné a přítomnost spřízněných duší v soudní síni je velikou psychickou podporou. Zároveň naléhavě hledáme svědky, kteří mají s útulkem podobnou zkušenost, nebo vědí něco bližšího o tom, jak tato zařízení fungují. Prosím, zavolejte nám na tel. ‎736150787, nebo napište na mail .moc.liamg@aleinad.avoretniw Děkujeme vám a věříme, že naše snaha nebude marná. Máme velmi nesympatického a zákeřného protivníka, proto jsme tak vděčni za každou psychickou podporu a pomoc.

1 Květen

Veggie Náplavka JOY

Další ročník kultovní prvomájové Veggie Náplavky nese podtitul JOY - Radost. Přijďte se výborně najíst a poslechnout si tradiční tématické přednášky nebo si nakoupit něco pro radost. Akce se již tradičně koná na pražské Náplavce. Aktuální informace o události naleznete na FB.

27 Zář

Vegefest - 9. ročník

9. ročník VEGEFESTu se uskuteční opět na konci září v Praze na Vyšehradě. Bude v podobném duchu jako ročník osmý - bez pokladen, se SPORKy, tříděním odpadu, workshopy a přednáškami o soběstačném a udržitelném životě, mnoha dobrůtkami a bohatým doprovodným programem pro celou rodinu. Aktuální informace o události naleznete na FB.

3 Lis

World Vegan Day (Praha)

Světový den veganství slavíme každoročně 1. listopadu - prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení (britské) Vegan Society, se kterou je tak úzce propojen. Program budeme průběžně doplňovat - součástí bude veganská tržnice a vystoupení jednotlivců o přínosech veganství pro planetu vám budeme postupně představovat v sekci diskuze.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1