Omovi

Počet filmů v databázi: 259

Eventy

18 Srp

STOP týrání - tvrdší tresty BRNO

Akce STOP TÝRÁNÍ - Tvrdší tresty, která si bere za cíl přinést do veřejného prostoru nesouhlas lidí s nízkými tresty za týrání zvířat. Jsme nespokojení s tím, jak je týrání zvířat (ne)vymáháno, jak množírny zůstávají v pozadí a legalizovány, jak se vracejí týraná zvířata původním majitelům, kteří je přivedli do příšerného stavu. Na akci vystoupí několik osob, které znají (ne)řešení týrání zvířat z praxe.

25 Srp

Veganské hody 2018 (Praha)

A je to tady zas. Po roce se na vás opět těšíme na veganských hodech u Café na půl cesty (v Centrálním parku Pankrác). Vykašlete se v tom vedru na vaření a nechte si oběd připravit někým jiným. Kromě jídla budou na místě stánky několika neziskových orgazicí a několik stánků s oblečením. A pokud by vás snad jídlo nezajímalo, můžete se alespoň večer těšit na několik koncertů.

2 Zář

Vegan Burger Fest (Praha)

Jistě jste již ochutnali mnoho veganských burgerů.. ALE ..budete mít příležitost zjistit, kolik jste jich ještě neochutnali a jak rozmanité jsou. Přijďte na první ročník veganského burger festivalu, podpořte svou účastí festival, který je směsí zábavy i podpory vybraného charitativního projektu, kterému bude věnováno 10% z celkové částky od stánkařů festivalu.

9 Zář

Vegánske hody Bratislava 2018

Neuveriteľný 10. ročník Vegánskych hodov je tu! Toto okrúhle výročie jedného z najväčších vegánskych food festivalov v strednej a východnej Európe oslávime vo veľkom štýle v nedeľu 9. septembra v Starej tržnici v Bratislave.

9 Zář

Veggie Náplavka Future (Praha)

Víc a víc lidí zařazuje rostlinnou stravu a alternativy do svého jídelníčku pro své zdraví a jednoduše pro to, že se tak cítí lépe, energičtější a fit. Silným hybatelem veganské budoucnosti je také planeta a klimatické změny, ke kterým na ní dochází. FAO a podobné světové organizace už roky vydávají zprávy, kde navýšení rostlinné stravy doporučují jako trend budoucnosti jednoduše pro to, aby naše planeta vůbec přežila. A co nás osobně těší nejvíc, je čím dál tím větší ohled lidí na zvířata, která jsou největší obětí konvenčního přístupu ke stravování. Výzkumy biologů a etologů z posledních let ukazují čím dál víc to, co empatií miliony lidí cítí přirozeně: že si zvířata plně uvědomují špatné zacházení a v chovech, transportech a na jatkách trpí. A proto si podle nás zaslouží žít spokojeně bez toho, aby musela být produktem pro lidskou spotřebu. Pro to všechno pro vás připravujeme naše eventy. A proto pro vás nyní připravujeme i Veggie Náplavku FUTURE, která bude zaměřena na novinky, trendy, a blízkou budoucnost rostlinné gastronomie. Ale nejen té - i celkového životního stylu, ohleduplného ke zvířatům i planetě, techniky a vědy nebo nových alternativ k živočišným produktům a také vašeho vlastního rozvoje.

21 Zář

Veganské hody Jihlava 2018

Máme pro Vás dobrou zprávu, letos se opět uskuteční Veganské hody v Jihlavě! Termín i místo jsou jasné, ostatní informace budou přibývat...ale bude jídlo, muzika, tentokrát i malé překvapení v odpoledním programu...těšíme se!

22 Zář

STOP týrání - tvrdší tresty (Praha)

V září nás čeká závěrečná Praha i s pochodem který začne v dolní části Petřína a bude pokračovat přes parlament do Stromovky kde bude program! Vezměte Vaše mazlíčky i děti a pojďme si společně užít hezký den!

12 Říj

Conference on Animal Rights in Europe (Praha)

The Conference on Animal Rights in Europe (CARE) is taking place in Prague this year! CARE is an international conference aimed at connecting and inspiring animal rights groups throughout Europe. The conference is a chance to meet and grow with organizations and individuals both new and established. This will be an opportunity to meet minds, exchange ideas, and share strategies to strengthen the cause as a whole. This is an extremely critical time for the cause – as more inhumane industry sweeps across Europe, more action and education is necessary. Animals are not the only ones who benefit from this movement – humans and the environment do too. We encourage powerful activists and participants from all realms to participate in the event. More information on https://careconf.eu/

3 Bře

VeganFest 2018 (Brno)

Sedmý ročník festivalu VeganFest ukáže veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale i zdravý a zábavný. V rámci VeganFestu 2018 se můžete těšit na: ♥ přednášky ♥ workshopy ♥ sportovní exhibice ♥ koncerty ♥ ochutnávky veganského jídla a další.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1