Omovi

Počet filmů v databázi: 276

Eventy

25 Říj

Dominion - promítání Březnice

Nejnovější dokument z nejmodernější živočišné výroby Dominion můžete vidět v rámci DOMINION TOUR ČR i ve Vašem městě. Tentokrát v Kulturním domě v Březnici. Akce začíná v 18:00 a vstup je zdarma. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze se Zvířata nejíme a Veganomike. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky.

27 Říj

Veggie Fest Olomouc Vol. 4

Zveme Vás na podzimní Veggie Fest Olomouc Vol. 4. Akce se uskuteční ve vnitřních prostorech pavilonů E, G, H na výstavišti Flora. Opět budete moci ochutnat skvělé veganské jídlo a navštívit mnoho přednášek s etickým a ekologickým zaměřením. Pro aktuální informace sledujte FB událost a www.veggiefest.eu.

30 Říj

Dominion - promítání Hradec Králové

Další zastávkou DOMINION TOUR ČR bude Hradec Králové. Dokument Dominion můžete vidět v hradecké kavárně Kraft. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Vstup je zdarma. Pro aktuální informace sledujte událost.

3 Lis

International Cube Day: Bratislava: November 3rd

Kocka pravdy (Cube of Truth) je pokojná, statická udalosť pripomínajúca umelecké predstavenie. Táto demonštrácia funguje podľa presnej štruktúry, ktorá vo verejnosti vyvoláva zvedavosť a záujem. Snažíme sa divákov priviesť k vegánstvu ako záveru, a to prostredníctvom kombinácie premietania záberov, ktoré zobrazujú bežný spôsob využívania zvierat, a rozhovoru s obchodným prístupom založeným na hodnotách. Zabezpečené sú masky, cedule a materiály pre aktívny kontakt s divákmi (outreach). Čierny vrch oblečenia prispôsobený počasiu je nevyhnutný a prosím, ak máte, doneste si plne nabitý notebook alebo tablet. Ak si plánujete priniesť notebook alebo tablet, stiahnite si nasledujúce súbory: Prehrávač: https://videolan.org/vlc Zábery: https://goo.gl/LkDWe5

19 Lis

Dominion - promítání Plzeň

Další zastávkou DOMINION TOUR ČR bude v plzeňská Papírna. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Vstup je dobrovolný. Pro aktuální informace sledujte událost. Akci organizují Zvířata nejíme a Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku.

27 Lis

Dominion - promítání Litoměřice

Těšíme se na vás na promítání nejnovějšího dokumentu z nejmodernější živočišné výroby na Střední škole pedagogické, hotelnictví a služeb v Litoměřicích ve spolupráci s "Vegani a vegetariáni Litoměřice". Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Akci organizují Zvířata nejíme a Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku.

5 Pro

Dominion - promítání Strakonice

Nejnovější dokument z nejmodernější živočišné výroby Dominion můžete vidět v rámci DOMINION TOUR ČR i ve Vašem městě. Tour pokračuje promítáním ve společenském sále strakonického hradu v rámci cyklu besed Zelené otazníky. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Akce je zdarma. Pro aktuální informace sledujte událost.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1