Omovi

Počet filmů v databázi: 283

Eventy

12 Pro

Dominion - promítání České Budějovice

Další zastávkou promítání nejnovějšího dokumentu z nejmodernější živočišné výroby - Dominion, se tentokrát uskuteční v Českých Budějovicích. Po promítání bude následovat moderovaná diskuze. Dokument bude promítán v originálním znění (angličtina) s českými titulky. Vstupné dobrovolné.

15 Pro

Den proti cirkusům (Praha)

Celý den budou dobrovolníci před obchodními centry s peticí Cirkusy bez zvířat. V 18:00 se sejdeme všichni na Václavském náměstí. Transparenty s sebou!

15 Pro

Vianoce bez násilia (Bratislava)

Patrí násilie k Vianociam? Vianoce sú sviatky pokoja, mieru a lásky. Ako si potom ale vysvetliť, že ľudia na oslavu týchto sviatkov každoročne spôsobujú miliónom živých bytostí strach, bolesť, chorobu, dusenie, hlad, hrôzu a smrť? Vianoce môžeme prežiť súcitne a plnohodnotne aj bez spôsobovania utrpenia niekomu inému. Príďte v sobotu 15.12. na Poštovú ulicu zistiť ako a zároveň ochutnať chutné vegánske vianočné jedlá. Budeme mať vegánsku rybu so zemiakovým šalátom a iné dobroty, ktoré zabezpečilo vegánske bistro made with laf

16 Pro

Vianočná nádielka (Bratislava)

Vianočná nádielka vegánskeho jedla, oblečenia, prednášok o vegánstve, aktivizme, móde, športe, hudby, spojená s krstom knihy pre deti Vtedy svet (Michaela a Lukáš Vincourovi zo Zvířata nejíme) a českého prekladu Jak vytvořit vegánsky svět (Tobias Leenaert - Vegan strategist) a premietaním filmu Bold Native. Nemáte darčeky? Máte dosť zhonu a stresu okolo Vianoc? Príďte sa obklopiť atmosférou nezištnosti a súcitu. Tohtoročné Vianoce oslavujeme bez krutosti, s láskou a súcitom k všetkým živým bytostiam.

16 Pro

Pes místo kapra? Ano! Tradice se mění.

Nová tradice na obzoru - přijďte si nakoupit čerstvé psí maso na štědrovečerní hostinu! Každým rokem máme vyprodáno rychleji a rychleji, neváhejte! I na letošní Vánoce budete mít jedinečnou příležitost pochutnat si na psím mase! Ještě nevíte jak pes chutná? Nezoufejte, když zajdete do restaurace s psím masem www.dogheaven.cz můžete ochutnat mnoho specialit, které pro vás připraví uznávaný mistr šéfkuchař v oboru a odnést si nápady k štědrovečerní hostině. Všichni psi jsou z BIO českých chovů a jak si budete moci zkontrolovat na místě, psi se usmrcují šetrně a s veškerým respektem. Jsme jediný distributor v ČR pro Prahu a České Budějovice, neváhejte a doražte! Jelikož netrpíme nouzí o prodej, rádi Vám doporučíme našeho konkurenčního prodejce v Brně firmy KPZ.

18 Pro

Prodej Vánočních psů 2018 (Brno)

Na krutost tradice prodeje Vánočních kaprů upozorníme i letos o Vánocích stánkem s nabídkou „Vánočních psů“. Chceme poukázat na zřejmou nelogičnost skutečnosti, že si vybíráme, která zvířata budeme milovat a ke kterým budeme krutí. Na jedné straně jsou domácí mazlíčci jako třeba psi a kočky, a na té druhé se ocitají např. krávy, prasata, ale také ryby. Na Vánoce to nejvíce odnášejí kapři. Akce má úmyslně provokativním způsobem upozornit na naše rozdílné vnímání různých druhů zvířat a přimět lidi k zamyšlení před nákupem na Vánoční večeři.

24 Pro

Výstavba centra pre týrané zvieratá

( POZOR: aktualizácia k 22.11.2018 tu: https://www.facebook.com/KastracnyProgram/posts/1973999282637376 ) Rozhodujúca chvíľa, či pokračujeme ďalej a konečne vo svojom, alebo so záchranou musíme skončiť. NÁŠ SEN A NAŠA JEDINÁ ŠANCA DO BUDÚCNA MÔŽE BYŤ SKUTOČNÝ Preto teraz BUDOVANIE CENTRA AJ ĎALŠIA ZÁCHRANA ZVIERAT Z OSÁD A POKRAČOVANIE KASTRAČNÝCH AKCII ZÁVISÍ LEN OD VÁS Potrebujeme všetko budovať odzačiatku, začíname ZAVEDENÍM VODY A ELEKTRINY a BUDOVANÍM OPLOTENIA. Na každý krok budeme postupne zbierať financie, budeme veriť, že základ stihneme ešte do konca roka a naše zvieratá neskončia dočasne na ulici PROSÍME, POMÔŽTE : Transparentný účet IBAN: SK37 0900 0000 0050 4591 0916 SWIFT: GIBASKBX Český účet 3546806309/0800

30 Pro

Zbierka na rekonštrukciu útulku Dog Azyl

Podporte výstavbu jedného z najkonformnejších psích útulkov n Slovensku, ktorý buduje OZ Dog Azyl. Bez vás to nedajú. Viac v odkaze.

2 Bře

VeganFest 2019 (Brno)

Osmý ročník festivalu VeganFest ukáže veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale i zdravý a ekologický. V rámci VeganFestu 2019 se můžete těšit na: ♥ přednášky ♥ workshopy ♥ sportovní exhibice ♥ koncerty ♥ ochutnávky veganského jídla a další.

21 Dub

Vegan Burger Festival (Praha)

Jistě jste již ochutnali mnoho veganských burgerů.. ALE ..budete mít příležitost zjistit, kolik jste jich ještě neochutnali a jak rozmanité jsou. Přijďte na druhý ročník veganského burger festivalu. Vstupné je dobrovolné.

1 Květen

Soud # 3 - Velmi důležité jednání, přijďte nás prosím podpořit do publika

Náš soudní spor s měcholupským "útulkem" pokračuje. Další soudní stání se koná 10.4. ve 14.00 u Obvodního soudu pro Prahu 1 na Ovocném trhu. Srdečně vás všechny zveme - soudní přelíčení je veřejně přístupné a přítomnost spřízněných duší v soudní síni je velikou psychickou podporou. Zároveň naléhavě hledáme svědky, kteří mají s útulkem podobnou zkušenost, nebo vědí něco bližšího o tom, jak tato zařízení fungují. Prosím, zavolejte nám na tel. ‎736150787, nebo napište na mail .moc.liamg@aleinad.avoretniw Děkujeme vám a věříme, že naše snaha nebude marná. Máme velmi nesympatického a zákeřného protivníka, proto jsme tak vděčni za každou psychickou podporu a pomoc.

3 Říj

World Vegan Day (Praha)

Světový den veganství slavíme každoročně 1. listopadu - prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení (britské) Vegan Society, se kterou je tak úzce propojen. Program budeme průběžně doplňovat - součástí bude veganská tržnice a vystoupení jednotlivců o přínosech veganství pro planetu vám budeme postupně představovat v sekci diskuze.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1