Omovi

Počet filmů v databázi: 207
29 Říj

Světový den Veganství (Praha)

Světový den veganství slavíme každoročně 1. listopadu - prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení (britské) Vegan Society, se kterou je tak úzce propojen. Součástí oslavy tohoto svátku bude veganské jídlo, můžete si vyslechnout přednášky o veganství a užít si hudební část. Těšit se můžete na (budeme průběžně doplňovat): 1) povídání majitele obchůdku World Vegan Mirka Jandáčka, 2) hudební vystoupení Lukas Vincour 3) vegan food 4) stánek Zvířata nejíme 5) deskové hry

4 Lis

Světový den veganství v Brně

Světový den veganství (World Vegan Day) je událost, kterou slaví 1. listopadu každoročně vegani po celém světě. Poprvé se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení britské The Vegan Society. Pojďme tento etický, ekologický a zdravý životní styl oslavit společně v prostorách Bajkazyl Brno. Zveme vás na odpoledne plné dobrého veganského jídla a přednášek. Na akci bude také probíhat benefiční tetování a bude zde možno pořídit materiály či placky s veganskou tematikou. Vstupné na akci bude dobrovolné a veškerý výtěžek (jak ze vstupného, tak z tetování) poputuje na investigativní aktivismus.

5 Lis

Animal Rights Congress and CARE Vienna (Viedeň)

Prvý novembrový týždeň sa bude konať vo Viedni konferencia venovaná právam a ochrane zvierat. Počas jej trvania vystúpi mnoho organizácií, pripravené sú rozhovory, diskusie a workshopy. Nebude chýbať dobré vegánske jedlo a spoločenský večer.

26 Lis

Vegan Planet Wien 2017

Posledný novembrový víkend sa vo Viedni opäť bude konať výstava Vegan Planet. Okrem workshopov, kuchárskej šou či prednášok venovaných vegánstvu je pripravená aj exhibícia Patrika Baboumiana, známeho vegánskeho vzpierača.

9 Čvn

Veggie Parade 2018 (Praha)

Srdečně Vás zveme na jubilejní 10. ročník Veggie Parade! (aktualizace čoskoro)

3 Bře

VeganFest 2018 (Brno)

Sedmý ročník festivalu VeganFest ukáže veřejnosti, že veganský životní styl je nejen ohleduplný vůči zvířatům, ale i zdravý a zábavný. V rámci VeganFestu 2018 se můžete těšit na: ♥ přednášky ♥ workshopy ♥ sportovní exhibice ♥ koncerty ♥ ochutnávky veganského jídla a další.

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1